Reakcia na: Vladimír #172900:
Ide o trzby a teda aj zisk v pravom slova zmysle. Aj to druhe
Ja som viac krat napisal, ze neobjednanie je skor chyba systemu, ktory medzi DPB/mestom funguje. DPB vinim z inych veci (nevykonanie objednaneho, nezamyslenie sa nad organizaciou dopravy ale len okopirovanie systemu z minuleho roka - teda trasa po starej ceste, nie dialnici, atd.).

kecho
ako to vyzera s planovanym napojenim cez Vlarsku? stale na mrtvom bode?