Reakcia na: trac230 #172888:
to vysvetli DPB, ktorý radšej uprednostnil SOR.Aj tak neviem, ako chcú ďalej pokračovať, resp. čo budú kupovať skôr (ak teda za pár rokov získajú nejaké financie), trolejbusy, električky, alebo CNG autobusy, lebo Karosy nám nevydržia večne.
N/A
83-ku nikto neposilní a nikto nevidí,že je viac nosná ako jedna sprostá 94ka ešte aj tú posilnili na úkor 95ky,tak čo tu už trepete...
Treba redukovať ale nie to čo je využívané!
Tak si urobím srandu:treba zrušiť 94 a na jej miesto by som dal linku 59 lebo to je luxus na túto dobu mať expres ?
Premávala by celodenne a bola by viac využitá bo by jazdila do Rače aj cez víkend...