Reply on: Vladimír #172899:
1. VTN nie je zalozena za ucelom zisku? Vy nemozete jazdit nieco co bude stratove a nebude objednane. DPB take jazdi - 801, 901 a tusim aj 133 bola nejaku dobu neobjednana (ale za to ruku do ohna nedas).
2. Chapem
Ja som viac krat napisal, ze neobjednanie je skor chyba systemu, ktory medzi DPB/mestom funguje. DPB vinim z inych veci (nevykonanie objednaneho, nezamyslenie sa nad organizaciou dopravy ale len okopirovanie systemu z minuleho roka - teda trasa po starej ceste, nie dialnici, atd.).
N/A
83-ku nikto neposilní a nikto nevidí,že je viac nosná ako jedna sprostá 94ka ešte aj tú posilnili na úkor 95ky,tak čo tu už trepete...
Treba redukovať ale nie to čo je využívané!
Tak si urobím srandu:treba zrušiť 94 a na jej miesto by som dal linku 59 lebo to je luxus na túto dobu mať expres ?
Premávala by celodenne a bola by viac využitá bo by jazdila do Rače aj cez víkend...