Reply on: Ruslan #172877:
praveze kapacita 3501-3514 je akurat to pozitivum, ktore maju, po SR mas plno prepravcov ci uz MHDcky alebo SADky, (preto castokrat prevadzkuju stare serble 732,734 na malo vytazenych linkach, lebo nemaju mensiu nahradu) ktore by ocenili mensie vozidla, no len ten vek nasich manualnych Soriek je uz vyssi.
Ruslan
L35 zrušiť. L133 si nechcú zrušiť aj preto, lebo tam majú nízkopodlažný bus, ale keby im tam dali Karosu B732, tak by mali iný názor. Ak by im 78 dali po Nový most, tak by karlovešťanom stačili aj električky...