Reply on: Ruslan #172877:
Keď tie vozidlá viac nepremávajú, ako premávajú, také vozidlá sú, aj vzhľadom na svoju kapacitu, prebytočné. Keď Severná Kórea kupovala od Prahy staré T3, prečo by nejaká banánová republika nemohla kúpiť SORky? ?
Petto
35 je nezmysel, zachadzky na Polianky by uz kludne mohla robit 20ka
133 je sice nezmysel, no realne si na seba zarobi sama poctom prepravenych ludi.