Reply on: Andy #172861:
Tým by som si nebol taký istý ale 1.9 sa to ukáže.
Ja som viac krat napisal, ze neobjednanie je skor chyba systemu, ktory medzi DPB/mestom funguje. DPB vinim z inych veci (nevykonanie objednaneho, nezamyslenie sa nad organizaciou dopravy ale len okopirovanie systemu z minuleho roka - teda trasa po starej ceste, nie dialnici, atd.).

Ruslan
Re #172891: vŕŕŕhafffujsor: no jasné, treba linku kopírujúcu z časti L33 a z časti električky. ? Nestačilo by na DD, keby potiahli 78 pod Nový most? odtiaľ na eliny a na Molecke máš 33.
Alebo nech vám na 133 dajú Karosy B 732 a zrušia expresnosť, t.j. by stála všade, uvidíme, či aj potom ju bude treba.
Ak niekedy za 20 rokov bude elina do Petržalky, tak bude treba aj 95, lebo je nízkopodlažná a rýchlejšia. ?