Reply on: Vladimír #172899:
1. VTN nie je zalozena za ucelom zisku? Vy nemozete jazdit nieco co bude stratove a nebude objednane. DPB take jazdi - 801, 901 a tusim aj 133 bola nejaku dobu neobjednana (ale za to ruku do ohna nedas).
2. Chapem
Ja som viac krat napisal, ze neobjednanie je skor chyba systemu, ktory medzi DPB/mestom funguje. DPB vinim z inych veci (nevykonanie objednaneho, nezamyslenie sa nad organizaciou dopravy ale len okopirovanie systemu z minuleho roka - teda trasa po starej ceste, nie dialnici, atd.).
810zssk