Reply on: Vladimír #172927:
Dovolil by som si povedat, ze tych je v tejto chvili vacsina (jednak malokto pouziva 30 dnovy PCL, druhak vela ludi si PCL zamerne planovalo kupu pred zmenou tarify). Kazdopadne, bolo aj strasne vela ludi na jednorazovych CL.
AAA
A čo sa týka môjho výpočtu, netvrdím, že je 100%, ale fixné náklady podľa mňa možno do značnej miery zanedbať. V konkrétnom prípade totiž dopravca vozy má v prevádzkovom stave, akurát namiesto státia, jazdia.