Reakcia na: MatejBA #172841:
Nie, o to viac! Nakupnemu centru vozia ludi 365 dni v roku (pardon, 363, alebo tak nejak) a stoji to NASOBNE viac penazi ako Markiza.Dovolim si povedat, ze zabezpecenie kvalitnej dopravy do ZB by bola ZANEDBATELNA polozka v rozpocte DPB za sucasneho velkeho profitu pre DPB z pohladu imageu.
Problem je, ze (ako uz bolo napisane), DPB je polosocialisticka organizacia kde sa "plni plan", nie firma ktora bojuje o zakaznika.
Ike
A keď si to dovolíš kritizovať, tak sa tu niektorí tvária, že čo si to dovoluješ.
To socialistické zmýšľanie nás ešte neopustilo. Akoby to bolo vyššia cnosť jazdiť MHD.
DPB vyťažil z maxima minimum