Reply on: 810zssk #172842:
Mohli by to poňať ako základnú slušnosť voči svojim návštevníkom a divákom. Re #172847 810zssk: Marí sa mi, že niečo také som čítal dávnejšie na Busportáli - zverejnená sťažnosť cestujúcich na nevykonanie spojov - tuším nejaký zo severu nad Žilinou niekam od Žiliny na juh.
) o odnati licencie nejakeho maleho dopravcu prave preto ze pri kontrole zistili nevykonanie spojov.
Ike
A keď si to dovolíš kritizovať, tak sa tu niektorí tvária, že čo si to dovoluješ.
To socialistické zmýšľanie nás ešte neopustilo. Akoby to bolo vyššia cnosť jazdiť MHD.
DPB vyťažil z maxima minimum