Reply on: AAA #172852:
Nevravim ze musel vediet ze to bude napr. 84 minut, ale MUSEL vediet ze jazdna doba bude minimalne dvojnasobna, lebo to tak bolo vzdy. Napokon, nic by sa nestalo ak by tam bolo viac vozov, je to jeden den v roku - minimum penazi.
810zssk
Dovolim si povedat, ze zabezpecenie kvalitnej dopravy do ZB by bola ZANEDBATELNA polozka v rozpocte DPB za sucasneho velkeho profitu pre DPB z pohladu imageu.
Problem je, ze (ako uz bolo napisane), DPB je polosocialisticka organizacia kde sa "plni plan", nie firma ktora bojuje o zakaznika.