Reply on: 810zssk #172842:
Mohli by to poňať ako základnú slušnosť voči svojim návštevníkom a divákom. Re #172847 810zssk: Marí sa mi, že niečo také som čítal dávnejšie na Busportáli - zverejnená sťažnosť cestujúcich na nevykonanie spojov - tuším nejaký zo severu nad Žilinou niekam od Žiliny na juh.
) o odnati licencie nejakeho maleho dopravcu prave preto ze pri kontrole zistili nevykonanie spojov.
Sommelier
poriadku a umožňujú to prepravné podmienky, najmä technický stav, obsaditeľnosť vozidla,
spôsobilosť osádky vozidla (ďalej len ”vodič”) a nebránia tomu príčiny, ktoré dopravca nemôže
odvrátiť.
http://www.dpb.sk/files/upload/docs/Prepravny_poriadok_20091001.pdf