Reply on: Sommelier #172824:
Samozrejme, ze vynechavaju. A nevadi mi to ak je to z dovodu niecoho neocakvaneho. Pri ocakavanych udalostiach ma DPB spravit vsetko preto, aby bola vykonana doprava podla cestovneho poriadku. Este raz: JE TO JEHO ZAKONNA POVINNOST!Markiza nemala dovod si tu dopravu zaplatit dobrovolne, nie je to jej zaujem, ludi ma dost tak ci tak.


810zssk
Verejny zaujem je imho aj to aby neboli zapchy.