Reply on: se100 #172807:
"Voci tomuto mam vsak zasadne vyhrady. Mesto je povinne zabezpecit dopravu iba vo verejnom zaujme. Jednorazova komercna akcia urcite nie je verejny zaujem." - ZASADNE nesuhlasim. JE VEREJNY ZAUJEM aby ludia pouzivali MHD a nie IAD. Navyse nevidim dovod aby doprava na DOD nebola verejny zaujem a doprava napr. do kina nim bola.
"Markiza si objednala posilovu dopravu v urcitom objeme, ktory sa ale ukazal byt nedostatocny. A ty za to vinis DPB ?" - Vinim mesto a jeho dcersku firmu za to ze funguju na zlom systeme. Viem, ze pracovnici DPB, ktori maju na starosti organizaciu su obmedzovani tym co mesto objedna. Na druhej strane, mesto objdenalo nejaky pocet kilometrov na linke 37 a ten mohli vykonat.
Ísť cez Sad J. Kráľa k Auparku na MHD by bolo pravdepodobne nebezpečné... Ešte by sa dalo ísť pešo po Starom moste na Šafárikovo nám. - tam neviem aká bola situácia..
Neviem o tom, že by sa niekde parkovalo na tráve ako pri TV Markíza a neviem ani o nejakých záchytných parkoviskách... 
Ike
Keď sa na ceste stane dopravná nehoda a ostane tam visieť spoj, ktorý zároveň mešká na ďalších zastávkach, tak je to nepredvídateľné.
Keď cestu uzavrú a vopred to avizujú a DPB tam napriek tomu pošle vozidlá (každý deň počas uzávierky), už to je pre mňa chyba DPB.
To máš tak, keď ideš IAD cez Prístavný most na Vianoce a stane sa tam nehoda, tak je to smola. Keď tam ideš v piatok okolo 15:00 a stojíš 2h v zápche, nie je to smola ale je to tvoja blbosť...