Reply on: 810zssk #172838:
No že keď už niečo organizujú, tak nech to robia poriadne. Tak, aby doprava nekolabovala. Peniaze na objednanie väčšieho počtu autobusov majú. A kľudne aj po obchádzkovej trase cez Metro DNV a VW - aspoň by tie busy nestáli v zápche..
MatejBA
Kino je VSADE sucastou nakupneho centra alebo sa nachadza v oblasti, kde nie je LEN kino ale aj ine budovy ako panelaky, ine obchody, skoly, urady atd.
Prosto nehladaj dovod obvinit DPB, ked NIE JE! Ci mi chces povedat, ze napriklad do takej Eurovea by mala jazdit linka E stale, lebo "co ak bude akcia" ? Tu si jednoznacne markiza MALA objednat posilovu dopravu a necakat charitu od mesta. Ani z koncertov nejazdia posilove spoje DPB lebo by to chcel DPB ale preto, ze si organizator za to zaplati!