Reakcia na: TomJ #172468:
Tie prejazdy na L4 z L9 pomahaju Vajnorskej radiale pri navoze kvantu ludi do Polusu a Milenium Tower 1,2,3. Pri navrhoch v Karlovke nezabudajte aj na ostatne casti kam tie linky premavaju.Ta ranna L7 bola super. Premavka do 8,45 ,len v opacnom smere sa robili zbytocne vlaciky L7 a konciaca L17.
Teraz ide posledna L17 ,kvoli prejazdom na L14 uz o 7,44 co je strasne skoro a L3,5,11 su neskutocne plne do cca. 8,30 /vlaky ZST Vinohrady+studenti na Mladej Garde/.
aquila
na nete je len tato fotka a proste pribudne dalsia CSS a kde ake hluposti, ale nech sa clovek aspon pozrie detailne co vsetko dorvu ...
http://galeria.vystavba.info/var/albums/Vizualizacie/central_001/P1013675.JPG?m=1311803257