Reakcia na: Petto #172471:
Všetko sa dá, keď sa chce. Stačilo by 5 trolejbusov, pričom na DD by bol striedač bez voza a prestávkoval by šoférov postupne na všetkých poradiach, napr:14. 00(1) 05(2) 10(3) 15(4) 20(5) 25(1) 30(2) 35(3) 40(4) 45(5) 50(1) 55(2)
15. 00(3) 05(4) 10(5) 15(1) 20(2) 25(3) 30(4) 35(5) 40(1) 45(2) 50(3) 55(4)
16. 00(5) 05(1) 10(2) 15(3) 20(4) 25(5) 30(1) 35(2) 40(3) 45(4) 50(5) 55(1)
17. 00(2) 05(3) 10(4) 15(5) 20(1) 25(2) 30(3) 35(4) 40(5) 45(1) 50(2) 55(3)
No a striedač by robil odchody o 14.50, 15.20, 15.50, 16.20, 16.50, 17.45. Ak by ani to nestačilo, boli by dvaja striedači. Aj tak chcú znižovať výkony, tak môžu použiť šoférov, ktorí nebudú mať kde jazdiť (keďže šoférov vraj nebudú prepúšťať) ako striedačov.
Petto
Cize moj navrh:
L4 spickova ( cca na Zlatych pieskoch aj tak uz tak funguje cca v skolskom roku)
L17 zrusena
L7 spickova
L9 vlozene spoje z karlovky zrusene - az na zopar vynimiek o 7:00
133 ponechana s 10/x/12 Solarisy