Reakcia na: Radi (RWK22) #172249:
Skoda, ze Petrzalka nema viac miesta pre busy, lebo odtial by sa mohlo vypravovat viac liniek a usetrilo by sa na vyjazdoch/dojazdoch.
Na 23-ke stačí 10,5-metrová SOR-ka, podľa mňa by stačili aj 9,5 metrové väčšinou...
Radi (RWK22)
Prečíslovanie vozidiel bude