Reakcia na: S499.1023 #172151:
ďakujem za zaujímavú informáciu ? Ešte by som využil príležitosť na hádam poslednú otázku (aby som nebol obviňovaný z toho, že zahlcujem fórum hrdzavými stĺpmi ☺ ). Čo je pravdy na tom, že napríklad na kolibskej trati boli betónové stĺpy vymieňané za oceľové až v 90. rokoch? Pôvodné betónové ale vraj úplne nezmizli a mali by služiť dodnes niekde v starej Trnávke, možno aj inde, takže moja otázka je, prečo sa neskôr tieto výmeny zastavili? Logicky by som čakal, že ten dôvod bude finančný (technicky tie betónové stĺpy určite neboli opotrebované na šrot) a môj predpoklad je taký, že sa to vymieňalo v časoch, keď ešte boli na podobné srandy peniaze kvôli lepšiemu vzhľadu tých oceľových? ?
810zssk
Nesmieme vsak zabudat ze 202 vedena cez Mudronovu ponuka celkom zaujimavu obsluznost danej casti. S vynimkou posledneho dojazdu je podla mna urcite odovodnene za minimum (ziadne?) penazi obsluzit tu Mudronku a zas ked uz vsetko ostatne pojde tade, tak preco nie aj ten posledny