Reakcia na: Radi (RWK22) #172177:
celé je to ale aj problémom toho, že sa vôbec nerozširuje ekologická doprava. Duplák prepraví toľko čo dva autobusy, ušetríš na PHM a aj šoféroch. Smer Patrónka už mala dávno riešiť električka. Keby Brno zaspalo dobu tak ako BA, tiež by mali prd a nie takú vynikajúcu električkovú sieť ako majú teraz a tiež by mali problémy s udržaním autobusových liniek v prijateľnom stave.
Radi (RWK22)
k dotovaniu VW plati cca80%spojov (zdroj z roku 2007).
A este k tomu ze prazdne klbaky nemas jedno ci VW plati za klbove autobusy viacej ako by platil za mensie pre DPB je to ziskove iba.