Reakcia na: 810zssk #171698:
Pripravovana IGK ofenziva za skratenu 66? ? Inak by ma zaujimalo naco ine, nez na vozenie chladnicky, tehotnej priatelky, sobotnych nakupov a standardizaciu osobnosti je ludom zijucim nie zrovna na periferii treba vlastne auto. ?
toto nema chybu

810zssk
Co sa tyka Mini - mali sme ho pozicane v ramci nejakeho firemneho dealu a musim s nim vyjadrit velku spokojnost (aj ked som ho neskusal). Samozrejme, je trosku drahsie ako by muselo byt, kvoli znacke, ale preto som ho uviedol ako dlhodoby ciel. Kazdopadne by som isiel po slabsej variante, ked sme to skusali vyprazit s John Cooper Works tak v 180 som myslel ze to vzlietne ?
Ja auto nepotrebujem na vozenie chladnicky