Reply on: S499.1023 #171696:
kazdy ma inu predstavu o aute a nie kazdy potrebuje v aute co tyzden odviest chladnicku. Ja mam CC a som velmi spokojny. Kupil som si auto co som chcel a nie take ake by som teoreticky raz za rok potreboval.
toto nema chybu
810zssk
Co sa tyka Mini - mali sme ho pozicane v ramci nejakeho firemneho dealu a musim s nim vyjadrit velku spokojnost (aj ked som ho neskusal). Samozrejme, je trosku drahsie ako by muselo byt, kvoli znacke, ale preto som ho uviedol ako dlhodoby ciel. Kazdopadne by som isiel po slabsej variante, ked sme to skusali vyprazit s John Cooper Works tak v 180 som myslel ze to vzlietne ?
Ja auto nepotrebujem na vozenie chladnicky