Reakcia na: Emo #170977:
Nechcel by mi pán nadiktovať, že čo si mám myslieť? Či nemám právo si napraviť mienku? Potom prečo ma furt dakto presviedča o kvalitách SOR-u alebo keď som vstúpil ako "dunčo", tak načo ste ma presviedčali o pozitívach nového linkovania? Aby ste mohli hustiť, alebo aby som zmenil názor?! Časy keď tak nazval Solaris ako si písal, boli ešte keď som sa tešil, že SOR uvádza na trh kĺbový autobus, avšak do chvíle kým sa nevydrbali peniaze na zabezpečenie zvyšných trolejbusov na zasrané 9,5BN, neskôr prihratý tender vozidlá do 11m a tak ďalej... odmietam podporovať jednak takú sračku ako SOR a za ďalšie sračku, ktorá profituje najmä vďaka tomu, že za nimi stoja banksteri z J&T ☠
trac230