Reakcia na: Ruslan #170930:
Moment: "pred cca 7.00 hod. ráno na Molecovej a išla 33, v ktorej bolo cca 15 ľudí a hneď za ňou prišla linka 32, v ktorej bolo 5 ľudí a na Molecovej vystúpili 4 a jeden išiel hore na DD. Hneď potom o cca 7.02 prišla na Molecovu 133 a v nej bolo cca 8 cestujúcich." pochopil som to správne že Ty si sledoval v rannej špičke spoje idúce NA Dlhé Diely? ?
A ináč ráno prvé kolo jazdil jeden vodič 133 dosťmimo CP, buď išiel s obrovským meškaním, alebo mal omylom nahodenú službu na školský rok...

Ruslan
počas školských prázdnin nechodí v špičke plná linka 33, dnes som bol pred cca 7.00 hod. ráno na Molecovej a išla 33, v ktorej bolo cca 15 ľudí a hneď za ňou prišla linka 32, v ktorej bolo 5 ľudí a na Molecovej vystúpili 4 a jeden išiel hore na DD. Hneď potom o cca 7.02 prišla na Molecovu 133 a v nej bolo cca 8 cestujúcich.
Počas školského roka bývajú výrazne plnšie linky 32 a 33, po zrušení 133 bude asi výrazne preplnená aj 28. ?