Reply on: trac230 #170938:
však vždy odišla nejaká stará K2 na GO a vrátila sa ako K2S, len posledné exempláre neviem či boli rekonštruované, každopádne posledná K2 je myslím, že historičák. Zjednodušiť ju mohli veru už v roku 2005, keď to mali vykonať, aj keď to nebol ideálny návrh, no bol by to posun vpred, ktorý sa mohol prípadne doladiť.
Ruslan
počas školských prázdnin nechodí v špičke plná linka 33, dnes som bol pred cca 7.00 hod. ráno na Molecovej a išla 33, v ktorej bolo cca 15 ľudí a hneď za ňou prišla linka 32, v ktorej bolo 5 ľudí a na Molecovej vystúpili 4 a jeden išiel hore na DD. Hneď potom o cca 7.02 prišla na Molecovu 133 a v nej bolo cca 8 cestujúcich.
Počas školského roka bývajú výrazne plnšie linky 32 a 33, po zrušení 133 bude asi výrazne preplnená aj 28. ?