Reakcia na: TomJ #170847:
Ešte skús víkendovú 31/39, cez prázdniny 31 absolútne nemá zmysel aby chodila cez víkend (boli spoje sobotu poobede od Zochovej po Račko kde bolo aj 0, slovom nula ľudí..)A víkendy počas semestra nechať iba vnedeľu 31 v čase asi ako 131 (od cca 16do 23) iba v úseku Račko (možno Trnko?) - Slávičie úd. ušetria sa km a aj jeden voz (služba) a o sobote ani nehovorím.
Keď do cca 13:30 premáva iba L39 a v soboty ráno sú tam ľudia zo Slávičieho zarovnaní po dvere (full load, ale zmestia sa všetci), tak aj keby celý deň premávala iba L39 v intervale 20 min (ideálne 15) tak ani pobede zo Zochovej to horšie nebude,,,
TomJ
L20 - obmedziť počet spojov zachádzajúcich k Technickému sklu.
L23 - obmedziť počet spojov v úseku JJVW - Mláka
L27 - zrušiť
L29 - zrušiť cez pracovné dni, prípadne nechať v rannej špičke
L34 - zlúčiť s linkou 84
L38 - buď zrušiť a nahradiť zachádzaním L37 raz za hodinu do Krematória alebo ju prehodiť z Lamačskej cez Segnáre a Zidiny, nech má väčší zmysel a menší súbeh s ostatnými Lamačskými linkami
L51 - zrušiť večernú a víkendovú premávku, ten hodinový interval je na smiech
L58 - nasadiť minibus
L66 - zrušiť zachádzku k Zimnému štadiónu
L78 - skrátiť po Šafko
L92 - do VW nechať iba pracovné spoje, zvyšok ukončiť v Krematóriu, aj to môže nahradiť zrušenú L38
L139 - mimo semestra dať minibusy