K znižovaniu výkonov - pokiaľ by robili rozumné zmeny, nemal by som nič proti. Je jasné, že keď má dpb takú stratu, že musí znižovať výkony a zdražovať. Viem, že to odláka časť cestujúcich, ale keby dpb nič nerobil, tak by asi nakoniec skrachoval a nemali by sme už žiadnu MHD.
Petto
Co chces este usetrit na 32,33???
Este by som sekol 29,38,70 sedlo,75skratil - tam je tiez subeh s tbusmi a nikoho to netrapi, 78skratil.