Tusi niekto ake bude linkovanie po zavreti stanice? Ide sa rovno na nove, alebo sa bude modifikovat stare?
Ak stare, tak to bude tak, ze jedna linka pojde z Race do Ruzinova, alebo na Zlate a druha z Ruzinova, alebo Zlatych cez Obchodnu na Stura s tym, ze 13 sa zrusi? Alebo ako?
Ak stare, tak to bude tak, ze jedna linka pojde z Race do Ruzinova, alebo na Zlate a druha z Ruzinova, alebo Zlatych cez Obchodnu na Stura s tym, ze 13 sa zrusi? Alebo ako?
Ttom