Reakcia na: AAA #170626:
Ale ona by tam mala fungovať iba podľa zdravého rozumu (=očakávaní dopravných fanúšikov, cestujúcich a vodičov električiek), nie podľa projektov ktoré tam boli robené a podľa programov, ktoré sú tam nastavené a tam bežia. To je iná vec že niekto to účelovo prezentoval do médií aby to vyzeralo pekne, alebo o tom hovoril niekto kto nevedel presne aký je skutkový stav a aké projekty sa zadávali a obstarávali. Preferencia el. v tom tunajšom ponímaní neviem či niekde v Ba funguje poriadne...
Mike
Re #170609 Solider: si si istý, že vo Viedni sú takí striedači ako u nás? Ja čo som videl (striedanie na konečnej), skôr mám dojem že tam funguje systém že vodič napr. vkuse ťahá 4 hodiny s jedným vozidlom (tam ho vystrieda iný) potom má prestávku a potom ďalšie 4 hodiny ťahá s iným.
Re #170605 ivanbuto: "„Bezdrôtová technológia to v prvej etape nebude,“ povedal. Mesto ju podľa neho bude môcť zaviesť až po zmene technológie.
Do každého vozidla MHD musí pribudnúť palubný počítač."
Tak asi NIE ?