Reakcia na: no.ev.di. #170339:
ADD1 Mas pocit, ze ma Hrobonka 15Tr na rozdavanie ? O nic lepsie na tom nie su 14trky

ADD2 Trnavka a Hrobustov si budu pohadzovat sluzbu 33/X kazdy den medzi sebou podla toho ci maju volny tbus hrobustov
ADD3 Keby si spojil CP 32 a 33 do jedneho CP, to bude najcastejsia linka v SR - teraz 10 odchodov(33)+ 5-6odchodov (32) ?
Peon
http://www.bid.sk/cestujuci/aktuality/nove-ceny-v-mhd-bratislava-2011/
Pri cestovaní linkou 630 platia nasledovné tarifné zásady:
•medzi zastávkami Zlaté piesky a Čierna Voda platí tarifa MHD, použiť tu možno celý sortiment jednorazových aj predplatných cestovných lístkov,
•medzi zastávkami Čierna voda a Chorvátsky Grob, Námestie Josipa Andriča platí prímestská tarifa DPB, platia len jednorazové cestovné lístky a neplatia predplatné cestovné lístky. Naviac je na tomto úseku povolený nástup len prednými dverami.