Reakcia na: Petto #170282:
Z jednoducheho dovodu: Lebo ho uz maju.Rozhodne nie som proti tomu aby NOVE linky boli zaradovane do autobusoveho radu. To urcite ano. Ale uz EXISTUJUCE linky by mali len znizit cislo o 100, aby DPB zbytocne neplietol cestujucich.
810zssk
Ale niekto sa musi hrat na piesocku a tak popletie na cestujucich.
Inak, podobne za sotohracku povazujem aj nocne trolejbusy, zbytocne to rozbija system.