Reakcia na: david1 #170174:
... a dnes? Elektronické tabule, ktoré ti ukážu čo len chceš a ľudia majú stále problémy ? preto L191 je zbytočnosť. Normálne by mohli behať spoje L91 takto : 91 ČUNOVO a 91 ŽST RUSOVCE, detto 92 : 92 VOLKSWAGEN, 92 OPLETALOVA, 92 TESCO LAMAČ, keď to ide pri L80 a dokonca tu boli návrhy na tretiu variantu L80 so zachádzkami na Cintorín Petržalka. 96 a 196 už nemá zmysel riešiť, keďže sa linky budú podstatne líšiť.

no.ev.di.
Re #170161 810zssk: trolejbusy proste budú číslované oblastne, aj keď to oblastné číslovanie je iba taká šotohračka pre dakoho v DPB, lebo človek aj tak nemá čas premýšľať napr., že prečo je L65 číslovaná ako je, proste vie jej trasu a vie, že sa dostane kam potrebuje. Keby sme chceli byť strašne precízni na oblastné číslovanie, tak by tie autobusy museli v čísle obsiahnúť všetky m.č. kde prechádzajú. Osobne neviem prečo v rámci BID nespravili číslovanie - 2xx-Záhorie, 3x-Modra, Pezinok, Častá, 4x-SK a Chorv. Grob, Senec,smer Galanta, 4xsmer Šamorín,DS a nočáky mohli hádzať do systému cez 5xx (sa nedá v tom systéme prehodiť N zo 4 na 5?!) a cezhraničné busy 8xx a 9xx. Príp. sa mohli všetky krajské linky na území SK natlačiť do radu 200-299 a dalo by sa kľudne zachovať aj oblastné číslovanie. Električky mohli byť 1-20, t-busy : 21-99, a-busy MHD 100-199, a prímestské 200-299.