Reakcia na: 810zssk #170026:
K 41: Zrušíš prestup na hrane na všetky linky na Pražskej a budeš ju zbytočne točiť cez Kalváriu, keďže v tých uliciach nie je miesto na bezpečné točenie autobusu. A okrem toho vodiči prídu o sociálko, pokiaľ by jalovo nejazdili do Hrobustova. Teda úspora skoro žiadna.
krom toho JA SA NEMUSIM HRAT NA EXPERTA lebo viem, ze v danej problematike nie som expert. To len ty sa tu hras, ze mas patent na rozum ako tvoj "milovany" vodca hranol
Pardon!
david1
k L51 - spojenie Nobelova -Tehelna.
spaja nielen Nobelovu ale aj cele okolie Riazanskej + okolie Slimaka s poliklinikou.
Nobelova -Halkova resp.Polus cez skolsky rok spojenie zo zakladnymi skolami na Riazanskej a Za Kasarnou.
Nobelova - Polus prestup na hrane L98,L50 spojenie s ostatnymi castami mesta.
V minulosti fungovala cca.tri tyzdne L51 pod oznacenym L68 v trase Nobelova-ZST Nove Mesto. Po viacerych protestoch uz kvoli spomenutym argumentom bola dana spat.