Reakcia na: no.ev.di. #169902:
Ten kto projektoval prerabku Racka prednedavnom, tomu by som zlamal tie paprce,ktorymi to kreslil. Ako mozu predsa urobit akoze prestupny terminal so sirkou nastupista cca 1 metre. To je druhy najhorsi prestup po Molecke co poznam ?
A intervali 32, 33 budú aké neviete?
Uvidis to pindanie celej MC
derik
2. študenti - rýchlo zbehnú pešo dole, alebo použijú L39 + ele ako za čias keď tá linka nepremávala
3. Ja som viackrát v špičke (poobednej) videl tak zo 5 ľudí smerom hore v tom autobuse.
4. Už sa veľmi nerozrastá. SLSP tam postavila nejaký komplex, kde sa veľmi byty nepredávajú a tí čo tam bývajú asi majú aj auto.