Reakcia na: Ruslan #169889:
Dôchodcovia z Prievozu môžu hlavne prestúpiť na smer Trhovisko zo zastávky Mierová na L201 zast. Gagarinova. V sedle, poobede a v sobotu doobeda, keď je najväčšia špička na Miletičku, sa tých pár ľudí do L201 úplne vpohode zmestí. Akurát opačným smerom je ten prestup trochu horší (cca 240 m. medzi jednotlivými nástupišťami...)
no.ev.di.
P.S.: Dojdem ťa pozrieť do nemocnice, príp. si už v predstihu kupujem čierne kvádro na tvoj funeral ? nič v zlom, ale dnes ako keby si premýšľal zadkom. X-krát ti trúbim a nielen ja, že L51 proste k Tehelnej musí premávať a ak chceš tomu zabrániť tak popros ministra Uhliarika nech zruší polikliniku na Tehelnej aby si mohol realizovať svoj šotoplán. On je taký debil, že to zruší neboj sa a potom možno vznikne "tvoja" linka.