Reply on: Valec #169891:
vidíš, ešte lepšie, aspoň zabije dve muchy jednou ranou ? časy sú na riť, ale to nemalo brániť nájsť nejaké dobré riešenie a nemalo by to predčasne stúpať do hlavy hneď a navrhovať kraviny v štýle "zdochla koza mne - nech zdochnú tvoje žene dve" ?
no.ev.di.
P.S.: Dojdem ťa pozrieť do nemocnice, príp. si už v predstihu kupujem čierne kvádro na tvoj funeral ? nič v zlom, ale dnes ako keby si premýšľal zadkom. X-krát ti trúbim a nielen ja, že L51 proste k Tehelnej musí premávať a ak chceš tomu zabrániť tak popros ministra Uhliarika nech zruší polikliniku na Tehelnej aby si mohol realizovať svoj šotoplán. On je taký debil, že to zruší neboj sa a potom možno vznikne "tvoja" linka.