Reakcia na: Mike #169812:
Kde ja daco vravim o 10min. ? ja pisem o nevhodnom malom ostrovceku aj pri elinach aj na ostrovceku pri prechode cez posledny priechod cez Molecovu ul. To ze je tam malo miesto pristresku neriesim
MatejBA: Ber to z lepsej stranky. Sem-tam sa na teba nalepi nejaka kočka ako tamtie dve v dverach.
Aby sme boli objektívni, koľko dní v roku je v tom kritickom čase počasie nevhodné na čakanie? (Dážď, silný vietor, mráz.. - teda predpokladaám že zastávka sa naplní natoľko že sa nezmestíš do prístrešku, alebo chápem že niekedy ani prístrešok neuchráni..).
810zssk
a) cast ludi zacne cestovat na cierno
b) cast ludi zacne jazdit IAD (vypadky trzieb a narast jazdnych dob)
To by sa dialo pri zdrazeni tak ci tak, ale ked ludi sucasne nas*ru redukciami tak sa to znasobi (o to viac ze je to naraz).
No nic, oktober sa blizi, hura do auta/na pesobus a dovidenia DPB. Ja som fakt chcel zostat pri MHD, ale toto je fakt moc (a to ak este zhorsia interval na 56, tak to zabiju totalne)...