Reakcia na: no.ev.di. #169332:
Problém je v tom, že NAŠE národné operačné programy to neumožňujú.
Ale ak to bude podávať aj informácie pre cestujúcich o možnosti prestupu, meškaní, bude v rohu linka - nasledujúca zastávka tak by to zasa také hrozné nemuselo byť, ale i keď niečo podobné spomínajú v tom článku som zvedavý či to i tak bude...
Martin Fundárek
Pán má zrejme krátku pamäť. Presadzoval železničnú trať, mestskí poslanci sa (našťastie) uzniesli, že trať má byť aj v úseku Bosákova-Janíkov dvor duálna.
„ja preferujem pohlad z manazmentu kvality... kritika (hladanie chyb) je snaha o vylepsovanie, zabezpecenie trvaleho rastu a udrzatelnosti a pomoc tam, kde su este rezervy“
Ako keby som počul kecy boľševikov o „konštruktívnej kritike“.