Reakcia na: 810zssk #169644:
To PCL som nejako prehliadol. Áno, tie môžeš používať aj naďalej (to sme tu už nedávno riešili), len nechápem, ako si k nim odbočil pri téme o príplatku na nočák.
Aspon zatial to tak vzdy bolo.
Peon
Re #169640 Valec: "Po tomto termíne sa uskutoční výmena nevyužitých cestovných lístkov vo všetkých predajniach DPB, a.s"
To prečo nebudú vymieňať už v auguste? Som zvedavý ako dlho sa budú dať lístky vymeniť. Môj tip: iba v septembri. A potom sa z nich stanú bezcenné papieriky. ?
Re #169622 810zssk:
"Ďalšia zmena nastáva v zvýhodnení nočnej prepravy pre držiteľov predplatných a turistických cestovných lístkov. Od 1. augusta 2011 si už nebudú musieť priplácať za nočné spoje."