Inak pripájam dnes zážitok ohľadom mizérie v električkovej doprave na Račianskej radiále. S vypätím síl sa ako tak dá pochopiť, že sa v smere z mesta na radiálu električky nejak zbehnú, ale v opačnom smere po 15min jazdy to je už sila. 10:14 mala mať odchod z Riazanskej L5 a 10:19 L11. Situácia sa mala v reále tak, že 10:19 prišla L5 (7931+32) a aj L11 (7609+10). Pred časom mi tu dakto vysvetľoval, že L5 ide v závese za L3 lebo L5 predbehne a zdrží L4 v Karlovke. Čo ale mohlo zdržať do kelu L5 až 5min? Za ten čas už mala byť podľa chronometráže medzi Račkom a Floriánskym nám., no namiesto toho ešte je ešte len pred "kukuricou". Už aby bolo v praxi nové linkovanie a L5 v keli, lebo tá snáď nikdy nejde včas ?
Jezo
http://bratislava.sme.sk/c/5977863/mhd-zastane-ak-vas-je-vidno.html
Ako sa tu uz diskutovalo, posledne popribudalo viacero zastavok, kde sa uz vacsinu dna zastavuje. Ak DPB planuje postupne zaviest zastavovanie na znamenie na vsetkych zastavkach, mozno to bolo lebsie urobit "velkym treskom" rovno naraz na vsetkych.