Reply on: Peon #169590:
výroba (čo je drvivá časť), tak tá je "offline" na betón, iba ak tak logisti, keďže budú prijímať súčiastky, časti karosérií a potom určite nejaká tá údržba, mechanici nejakí na posledný týždeň budú asi skúšať či sú mechanizmy pripravené na výrobu. Ale ani administratíva sa nepretrhne, iba tak pár ľudí tam bude, ale inak nemaj obavy, že tam bude viac ako 5-10% zamestnancov dokopy v celom VW ?
Jezo
http://bratislava.sme.sk/c/5977863/mhd-zastane-ak-vas-je-vidno.html
Ako sa tu uz diskutovalo, posledne popribudalo viacero zastavok, kde sa uz vacsinu dna zastavuje. Ak DPB planuje postupne zaviest zastavovanie na znamenie na vsetkych zastavkach, mozno to bolo lebsie urobit "velkym treskom" rovno naraz na vsetkych.