http://www.dpb.sk/aktuality-a-tlacove-spravy/ceny-cestovnych-listkov-platne-od-1-8-2011
takže električenka bude platiť aj na nočáky?
http://www.dpb.sk/files/Cennik_010811.pdf
a ajhľa, konečne niekomu došlo to upraviť tak, aby sa viac oplatilo kúpiť si štvorlístok ako dva dvojlístky
ozaj, dokedy budú platné "staré" lístky? mesiac?
takže električenka bude platiť aj na nočáky?
http://www.dpb.sk/files/Cennik_010811.pdf
a ajhľa, konečne niekomu došlo to upraviť tak, aby sa viac oplatilo kúpiť si štvorlístok ako dva dvojlístky

ozaj, dokedy budú platné "staré" lístky? mesiac?
?
Ale "ak sa to osvedci" ze to staci a nechaju to tak potom aj v septembri, tak to bude zaujimave
Mike
Re #169551 MatejBa: príkaz vypraviť 12m vozy (menovite ikarus 415, tedom a citelis; chvalabohu nie cng vrak) na linky 87 94 a 196 a aj pokiaľ nie je dosť prevádzkyschopných solarisov tak aj namiesto nich dať 12 m vozy.
Nakoľko neviem o žiadnom preraďovaní či zapožičiavaní vozov (možno tie bn10.5 čo tu čítam?) tak na prvej DP to vyzerá asi tak že tedomov je 9, prevádzkyschopných býva cez prac deň max. 8 prázdninová výprava na 32 je 6, ale na 87 4 vozy. Spolu 10.
A ďalej: solarisy na 88 96 a 133 (spolu 17 vozov), ale ak nebude dosť prevádzkyschopných soalrisov namiesto nich vypraviť 12m voz !!(z vyyšie menovaných). A síce zvyčajne býva k dispozícií tých 17-18, ale sú dni že ich je 15, 16.. Takže opät potreba ďalších sólo (12m) vozov...
Riešenia:
- nedodržať príkaz a ponechať výpravu ako doposiaľ
- vypravovať aj oranžové citelisy 103x
- preradiť nejaké 12m vozy do vozovne Trnávka-Juh (1DP).