Reakcia na: no.ev.di. #169526:
Uznávam, že by sa pomestili. Viem, že ak by sa menili a posilňovali linky 61 a 63, bola by tam 96 na obtiaž, lebo by sa nedala preložiť a posilňovať ju je hlúposť. Netvrdím, že ľudia by nemohli prestupovať, proste som chcel povedať, že by bolo dobré zachovať toto spojenie, keďže je využívané. A ešte jedna vec, čo som už raz písal: neviem, či je vôbec možné dať 96 preč od Avionu, keďže Ikea financovala kúpu 4921. Neviem, ako je to medzi dpb a Ikeou, či majú medzi sebou nejakú zmluvu alebo je 4921 už úplne v rukách dpb a môže si s ním robiť, čo chce.

Valec
http://spravy.pravda.sk/vo-viedni-zastavili-cesky-autobus-v-hroznom-stave-chybalo-mu-aj-koleso-1mt-/sk_svet.asp?c=A110713_143615_sk_svet_p23