Linka dopravcu Slovak Lines Express do Podersdorfu sa s oneskorením objavila na www.cp.sk - v PDF je na http://portal.cp.sk/Data/L001196_110702_32768.pdf
Zaujímavé, že nikde nie je zmienka o zákaze vnútroštátnej dopravy na území SR a na území Rakúska! Pri vyhľadaní spojenia napr. z Podersdorfu do Neusiedlu na ich webe (s možnosťou kúpy lístka cez internet) sa však zobrazí:
" Ľutujeme, ale na Vami zadané kritéria nebolo nájdené vhodne spojenie, upravte požiadavku alebo skúste nájsť požadované spojenie na www.cp.sk "
Tam sa také spojenie dá nájsť - neukazuje však cenu lístka ani možnosť jeho zakúpenia cez internet.
Btw, pribudli 4 fotky na http://www.slovaklines.sk/rakusko.html
Zaujímalo by ma tiež, či je povolená preprava aj stojacich cestujúcich. Boli ste tam už niekto? Aká bola naplnenosť v prvých dňoch - hlavne 2. 7. 2011, keď to bolo za uvádzacie ceny?
Zaujímavé, že nikde nie je zmienka o zákaze vnútroštátnej dopravy na území SR a na území Rakúska! Pri vyhľadaní spojenia napr. z Podersdorfu do Neusiedlu na ich webe (s možnosťou kúpy lístka cez internet) sa však zobrazí:
" Ľutujeme, ale na Vami zadané kritéria nebolo nájdené vhodne spojenie, upravte požiadavku alebo skúste nájsť požadované spojenie na www.cp.sk "
Tam sa také spojenie dá nájsť - neukazuje však cenu lístka ani možnosť jeho zakúpenia cez internet.
Btw, pribudli 4 fotky na http://www.slovaklines.sk/rakusko.html
Zaujímalo by ma tiež, či je povolená preprava aj stojacich cestujúcich. Boli ste tam už niekto? Aká bola naplnenosť v prvých dňoch - hlavne 2. 7. 2011, keď to bolo za uvádzacie ceny?
jandro