Reakcia na: jandro #169433:
Vôbec by nemusela vznikať nová linka, stačilo by skrátiť L56 po Tbiliskú (na Záhumenice a do Kauflandu a tých obchodov sa dá dostať aj krátkym peším presunom). Vybrané spoje - v špičke povedzme 1 za hodinu - by mohli zachádzať na Potočnú.
Solider
A keď sa už nebavíme o urbanizme, načo by tam išiel investor, ktorý by postavil sklad? Tie pozemky, na ktorých by staval, by musel vykúpiť za takú sumu, za ktorú by postavil na okraji mesta aj tri sklady. Prekladisko nákladnej dopravy v centre mesta, nehnevaj sa, ale rozširovanie kapacít na Pálenisku Ti je snáď málo?
Čudujem sa, že si ešte neprišiel s nápadom postaviť Filiálku po vzore St. Pancras, lebo také niečo tu ešte nemáme.