Reakcia na: Peon #168952:
Ahoj, takže Postbus ani OeBB na mail nereagovali, ZSSK tety pri okienku taktiež nie, ale keďže už som z Rakúska aj späť, mám info:Junior RailPlus v rámci vnútrorakúska neplatí, len keď ideš zo Slovenska do zahraničia. V Rakúsku sa teoreticky vďaka automatom na lístky dá skombinovať OeBB vlaky+Postbus na jeden lístok. Majú tieto veci prepojené.
2 osoby nie sú množstevná zľava. A 30 km Postbusom stojí približne 7,50€. Necelých 10 km napr. v automate bolo za 2,70, u vodiča 3€.
aquila
cize dalsia znoska bludov ...
sme sa dozvedeli, ze cely slavny TEN-T je teraz len Bratislava – Predmestie, Bratislava – Stred (Filiálka) a tym to hasne ...
dalsia perla bola
"Pomôže to aj obyvateľom Petržalky, ktorí cestujú zo západu na východ a používajú pritom Einsteinovu ulicu. Nemusia ísť po obchvate, môžu ísť po trati cez hlavnú stanicu a vystúpiť na Kramároch či v Lamači."
len akosi zabudol dodat, ze keby mali sit vlakom zo ZST petrzalka cez ruzinov, hlavnu stanicu, tak im to bude trvat asi tak hodinu a vykaslau sa na to, najma ked tam pojdu tri spoje za rok ...
TEN-T v slovenskom podani bude len dalsie fiasko a vyhadzanie penazi na nic neriesiaci projekt