Ináč páči sa mi ako sa starajú o tú "testovaciu" informačnú tabuľku ešte z čias Záhradníka na Molecovej. Nefunguje už aj viac ako dva týždne a zastala akurát na informáciach, že príchod 133 o 1 minútu a 32 o 5 minút. Je preto sranda počúvať názory ľudí na zastávke, že 133 jazdí už celý deň? Dopravný podnik ma dobre nespoľahlivých vodičov keď už pred viac ako 5 minútami tu mala byť 133 a nedošla stále... ? Daný problém som aj nahlasoval na dispečing už týždeň dozadu a bolo mi odpovedané, že to prekontrolujú, ale ak som si dobre všimol predvčerom stále nefungovala... Nebolo by ju lepšie teda vypnúť keď už opraviť to nevedia? ?
Santer
Samozrejme podľa toho čo