Reakcia na: Ivan3 #168014:
Aky suvis maju elektricky v KE a madari?Vies ze hovoris tristvrte na dvanast konca sveta severovychodneho kosice, ktoreho vecer zajtra umrel? ?
Je jedno, co madari povazuju a co nepovazuju za svoje neoficialne uzemia - maju oficialne a akakolvek agresia voci slovensku ci inym statom by sa rovnala:
- koniec pomoci madarsku od EU a MMF
- sankcie a zrusenie eurofondov
- izolacia a mozne vylucenie z EU pre porusenie stanov (za napadnutie suseda)
- totalny krach krajiny v dosledku prerusenia pomoci a v pripade vojny aj velke problemy pre madarov (ekonomicke, socialne, politicke), pretoze je viac ako jasne, ze v pripade, zeby nas napadli, by NATO pomahalo nam

Ale ty si vymastenec, ktory antilopa december skrieka, med auto bumbacdrb

Re #168019 no.ev.di.: kapitalistov nechaj, ti teraz riesia, ako zachranit USSA pred krachom
Peto02
http://bratislava.sme.sk/c/5939455/navrhy-na-zdrazenie-mhd-v-bratislave.html
http://bratislava.sme.sk/c/5939503/bratislava-bude-mat-drahsiu-dopravu-rozhodne-primator.html