Reakcia na: Joyki #166655:
Nie vybrali, ale vítaz vyššiel z elektronickej aukcie. Neviem či už je možné prezrádzať aj meno víťaza, ale keďže to všetci tušia tak snáď ani nemusím.
tak by sa najskor roztrhli. To, kolko minut tam bolo pridane, je druha vec, ku ktorej sa vsak neviem uz vyjadrit, lebo po novom som to uz nejazdil. Ak bude nejaky problem, verim a viem ze vodici sa zacnu ozyvat a bude sa to riesit, ci uz skor, alebo....neskor.
). Chronometraz sa musi prisposobovat tak, aby to vodici stihali vyjazdit a nemuseli sa nahanat a ked je nastavena dobre, pre vodica nesmie byt problem pri slabsej doprave a inych priaznivych okolnostiach jednotlive odchody dodrziavat.
A do USA sa samozrejme este nechodim flakat za vlastne, aj ked sa to da ak sa velmi chce
kecho
Re #166647 no.ev.di.: to sú predsa tie slovenské podnikateľské "náhody", nie? nikto nevie, že by to chceli predať, ale jedna firma ich osloví, či by to nechceli predať
plus ako bonus, pre istotu pôvodná firma je zrazu v likvidácii a vzniká nová firma...
Re #166648 AAA: ? aj keď sa mi to zdá divné, pretože tie busy (ich nákup) predsa boli dotované z verejných zdrojov...
Re #166654 Dopravák: to vážne? alebo si iba robíš srandu?