Reakcia na: Peon #166459:
Zjednotenie názvov a umiestnenia??? asi nie!!! ☠ Môj podnet na SlovakLines ,, Presunutie autobusovej zastávky Bratislava,Pod.Biskupice,cint. na Krajinskú ulicu pred nemocnicu na zastávku MHD s následným jej premenovaním na Nemocnica P. Biskupice,, a obpoveď: Zastávka Bratislava,Pod.Biskupice,cint. bola na súčasné miesto premiestnená na základe rozhodnutia jej zriaďovateľa, ktorým je Miestny úrad Bratislava-Podunajské Biskupice. Vzhľadom na celkovú frekvenciu našich spojov, spojov ostatných dopravcov a spojov MHD bolo zvolené kompromisné riešenie o rozmiestnení autobusových zastávok. S pozdravom Bc. Karel Pulec prevádzkový riaditeľ SL. Takže je to v moci Mestských časti. ?
Peon
http://spravy.pravda.sk/ic-vlaky-zrejme-uz-nebude-platit-stat-dwn-/sk_ekonomika.asp?c=A110516_120123_sk_ekonomika_p01
Ozaj, na medzinárodné EC vlaky na slovenskom úseku (napr. Štúrovo - Kúty a opačne) v súčasnosti tiež prispeiva štát?